Oferta wynajmu

Please enable JavaScript for full functionality.

Reklama

Mercedes Sosnowiec

Partnerzy

Strona główna
PDF Drukuj Email

GLIWICKA 234
TWOJE MIEJSCE NA BIZNES

GLIWICKA 234 to kompleks biurowo - magazynowy znajdujący się na ok. 2 ha powierzchni zlokalizowany w Katowicach dzielnicy Załęże przy ulicy Gliwickiej. Od dnia 1 stycznia 2010 roku kompleks zarządzany jest przez Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

Spółka jako administrator obiektu, wynajmuje powierzchnie handlowo-magazynowe i biurowe, dostarcza inne dodatkowe usługi związane z najmem powierzchni oraz organizuje odpowiednie warunki dla funkcjonowania podmiotów.

Otoczenie kompleksu GLIWICKA 234 stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i jednorodzinna, od zachodu nieruchomość graniczy z terenami przemysłowymi.
Położenie obiektu jest bardzo atrakcyjne ze względu na dobre skomunikowanie i dogodne połączenie z drogami szybkiego ruchu, tj. z autostradą A4 poprzez ulicę Bocheńskiego lub osiedle Witosa oraz Drogową Trasą Średnicową.
Szybki dojazd do centrum Katowic zapewniony jest również za pośrednictwem linii tramwajowej. Odległość nieruchomości od centrum Katowic to niecałe 5 km, zatem kilka minut jazdy samochodem.

W skład kompleksu GLIWICKA 234 wchodzą:
1. Budynek biurowy i biurowo - magazynowy
2. Hala i budynki magazynowe
3. Budynki warsztatowe
4. Parking dozorowany
5. Plac składowy
Łączna powierzchnia przeznaczonych pod wynajem biur i magazynów wynosi ok. 7 tys. mkw.
Cały teren jest ogrodzony, dozorowany i monitorowany.

Na terenie nieruchomości GLIWICKA 234 działalność gospodarczą prowadzą firmy reprezentujące wielorakie branże. Wśród najemców znalazły się: agencja reklamowa, biura rachunkowe, firmy nowych technologii - np. programistyczne, przedsiębiorstwa z branży automatyki i oświetlenia, a także armaturą sieciową oraz sprzedażą okien wykładzin. Na terenie obiektu zlokalizowany jest także warsztat samochodowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. zamierza sukcesywnie realizować prace remontowo - modernizacyjne obiektu mające na celu poprawę infrastruktury technicznej i zwiększenie standardu oferowanych do wynajmu powierzchni.

Zapraszamy do wynajmowania powierzchni biurowych i magazynowych.

 

 

© Copyright by ŚLĄSKI RYNEK HURTOWY OBROKI Sp. z.o.o ul. Obroki 130 Katowice. REGON: 276708558. NIP: 634-23-55-985
Bank Ochrony Środowiska S.A. O/Katowice nr konta 26 1540 1128 2112 9131 4693 0001.
Sąd Rejonowy w Katowicach, KRS 0000 107 504, Kapitał zakładowy: 50.000 zł